مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران راه اندازی شد

مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران راه اندازی شد

«مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران» راه اندازی شد. 

به گزارش روابط عمومی نشر آماره، در راستای انتشار کتابهای علوم اقتصادی و کسب و کار؛ واحد آموزشی که در گام اول به آموزش حضوری و آنلاین علوم اقتصادی و کسب وکار می پردازد شکل گرفت. با اتکال به خداوند متعال و سربلندی در این راه پر چالش، سایر مهارتها و تخصصها در قالب گروههای آموزشی حرفه ای و متنوع - غیر از علوم اقتصادی و کسب و کار - در دسترس جامعۀ دانش پژوه قرار خواهد گرفت. در ادامه توجه شما را به "خط مشی کیفیت مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران" (TSE) جلب می کنیم:  

 

به مناسبت راه‌اندازی

مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران (TSE)

 

خط مَشیِ کیفیّتِ مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران

 

«مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران» به عنوان یک مؤسسه آموزشی و پژوهشی اثرگذار تلاش می‌کند با همکاری  «نشر آماره» آموزش‌های مهارتی و تخصصی را در فضای علمی و فرهنگی کشور تولید و عرضه کند. این مدرسه برای رسیدن به این مطلوب، با بهره‌گیری از نیروهای کارامد و کاردان سعی در تولید دوره‌های آموزشی حضوری و آنلاین، کتاب و دیگر محصولات علمی، فرهنگی و آموزشی با محتوای مفید و کیفیت مناسب در راستای نیاز جامعه دارد. برخی از اهداف این مدرسه عبارتنداز:

1.  کمک به چرخه‌ی تولید علم و دانش  در کشور

2.  تلاش در جهت نشر آثار مؤثّر در فضای علمی و فکری کشور

3.  کمک‌ هزینه‌های تهیه و دسترسی به  محصولات  علمی به جامعه علمیِ کشور

4.  ایجاد یک پل ارتباطی پایدار و مطمئن بین اساتید و دانشجویان علاقمند به تحقیق و پژوهش

5.  تلاش در جهت به فِعلیّت رساندن و شناساندن پدیدآورندگانِ قابل به جامعه

6.  بالا بردن انگیزه‌های درونی افراد برای گسترش و تعمیقِ علم در جامعه

7.  تلاش در جهت بالا بردن سطح اندیشه، آگاهی و دانشِ جامعه

همۀ این‌ها برای بهتر شدن جامعه و بهتر شدن جهانی است که در آن زندگی می کنیم.  تلاش می‌کنیم به دانشجوها کمک کنیم تا برای آینده‌های روشن در نقش‌های تغییردهنده آماده شوند. با توجه به اهداف مذکور و همیّت موجود تلاش می‌کنیم با استفاده از نظرِ صاحب‌نظران و برنامه‌ریزی‌های دقیق، تولیدات علمی منتشر کنیم تا حداکثر رضایت‌مندی را در بین جامعۀ دانش‌پژوه داشته باشیم. مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران می‌کوشد با ارزیابی‌ها و نظرسنجی‌ها از کیفیت تولیدات علمیِ خود، اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه جهت بهبودِ مستمر و مداومِ کیفیت محصولات و بالا بردن سطح رضایت جامعه علمی داشته باشد. آنچه مسلم است با گذشت زمان همه چیز تغییر خواهد کرد، اما یک چیز ثابت می‌ماند و آن تعهد ماست. آنچه در مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران می‌آموزیم، توانایی تغییر و نگرش مثبت هست. هدف ما این است که یک مدرسه برتر  در ارائه خدمات آموزشی باشیم و این برتری زمانی معنی خواهد داشت که تأثیرگذار باشیم و این امر شدنی است.

 

فرهاد نوع پرست

مؤسس و مدیر مدرسه اقتصاد و کسب و کار تهران

 1399خورشیدی/2020 میلادی

تاریخ انتشار: 16:03 1399/10/09

نظرات بینندگان

توجه: وارد کردن نام و آدرس ایمیل اختیاری میباشد